Xorosho » Хорошая Музыка » Ойра & Андрій Кириченко - Клубок Мокоши (2010) / ethnic
0
0
3
3 810
62
+271

Ойра & Андрій Кириченко - Клубок Мокоши (2010) / ethnic

опубликовал ктотычтоты 19-06-2010, 16:05

Інформація про музикантів

АНДРІЙ КИРИЧЕНКО

Народився в 1976 в місті Харкові, Україна. Музично активний з 1991 як учасник рок-групи. З 1998 починає працювати з електронною музикою. У 2000 Андрій створює Nexsound як платформу для видання експериментальної музики з України. З 2004 Андрій - крос-жанровий експериментальний музикант, що об'єднує акустичну і цифрову естетики, шум і мелодії. До теперішнього часу під всіма псевдонімами Андрій видав близько 40 альбомів на таких лейблах як Spekk/Японія, Staalplaat/Нідерланди, Ad Noiseam/Німеччина, Zeromoon/США, Retina-scan/Німеччина, Thinner-autoplate/Німеччина, Notype-nishi/Канада, Soulworm/Польща, Nexsound/Україна; має близько 50 видань в музичних збірках; спільні роботи з Francisco Lopez/Iспанія, Kim Cascone/США, Anla Courtis, Sara Lunden/Швеція, Jeff Surak/США, Kotra/Україна, the Moglass/Україна та ін.;

Живі виступи на фестивалях Club Transmediale, GARAGE, Information Wants to be Free, Being the Future/Німеччина, Ultrahang/Угорщина, Noise & Fury/Росія, Ambient і Unsound/Польща, Rx:tx/Словенія, Rixc/Латвія, Resistance/Словакія, і ін.

У 2006 номінований французьким Qwartz electronic music awards в двох категоріях "Відкриття" і "Найбільш багатообіцяючий музикант" і нагороджений в категорії "Відкриття". У 2006 - 2007 куратор фестивалю “Деталі Звуку”. Куратор українського журналу про сучасну музику “Гуркіт”.

ОЙРА

Жанр: український фольклор в автентичному звучанні, сучасні музичні обробці фольклору та їх стилізація, а також авторські пісні на поезію сучасних українських поетів (С. Жадан, М. Соколян, М. Макуха та ін.)

Склад:

Бреславец Галина – вокал;

Дудинська Наталя – скрипка;

Єфремов Юрко – бас, дульсімер, дримба;

Юха Петро – сопілка, двоянка, хулусі, гітара.

Лауреати виконавських музичних конкурсів і учасники багатьох фестивалів. Учасники музичних проектів з експериментальним театром-студією “Yara Art-Group”, “La Mama” Нью-Йорк, США; театром ім. Ванди Адольфівни; “Афродизиаки” з В. Морозовим і рок-групою “Мертвий півень”; із групою “Lюк”; учасники проектів Ігоря Цікури “Звалище архетипів, або монологи з Платоном” та „Еклезіаст інша абетка”. Учасники різних музичних, театральних і телевізійних українських проектів. У 2008 р. МА “Артвертеп” видала дебютний альбому гурту “Кроковоє колесо”.

Учасники групи мають професійну музичну освіту та більш 10 років займаються збором і глибоким вивченням музичного фольклору України. Галина Бреславець викладач кафедри українського народного співу й музичного фольклору Харківської Державної Академії Культури, Петро Юха музикант Харківської обласної філармонії, Наталя Дудинська музикант Харківського театру музичної комедії.

Група називається “Ойра”. Що таке “Ойра”? Слов'янський Дух щасливої долі. А ще ввічлива форма звертання до людині в Японії. А може східно-сахалінська назва ялівця. Або такий варіант – ріка в Сибіру. А як вам таке: народності в Монголії й Китаю. Загалом, усі разом, різно-народне, різнодавне, але глобальне.

І возрадовалось все Живе на Землі.

І возрадовались Люди,

возвели хвалу Сварогу.

і послав Сварог на Землю Ойру,

щоб берегла Людське Щастя

та й Долю!


качество: Мр3(320 кбс)
размер: 100 Мб
продолжительность: 0:44:29

Трэклист:
01. Світи місяченько
02. Волики
03. Чи було літо
04. Люлі-люлі
05. Два голуби
06. На Йорданці
07. Котику сіренький
08. На Івана Купала
09. Кохання
10. Хата

Ойра и Андрей Кириченко Rgh
Комментарии к новости
Александр
Komandant19 июня 2010 20:16
Спасибо!)))Всегда интересны новые творения от господина Кириченко))) walkman
19
06
Klash
klash21 июня 2010 12:39
Отличный проект!
Ходил вживую, получил массу приятных эмоций.
21
06
дмитрий
barbadon22 июня 2010 04:39
Спасибо! Очень понравилось!!!
22
06
Добавить комментарий
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Лента комментариев
23 февраля 2021 14:50
...
Цитата: Garikя еще не всё допилил, сорри, потихоньку доделываю... Понял, спасибо, что в целом работает :)
23 февраля 2021 12:23
...
я еще не всё допилил, сорри, потихоньку доделываю...
Наверх